Четвер, 26.04.2018, 17:29
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS



 Сновський НВК "ДНЗ - СЗНЗ І ступеня"











Форма входу


Хто онлайн?
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Опитування
Нова концепція освіти
Всього відповідей: 4
Головна » 2018 » Березень » 27 » Батькам!
10:17
Батькам!

 13 березня набрав чинності Наказ МОЗ України № 157 від 26.01.2018, яким скасовується низка форм первинної облікової документації. Так згідно з наказом, чинність втрачають облікові форми: № 025-3/о «Медична карта студента №_», № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)». Відтепер для вступу до школи або в дитячий садок медична карта дитини є непотрібною. Її форма є недійсною, від батьків не мають права її вимагати. Усі дані про дитину мають зберігатися у сімейного лікаря.

 Згідно п.6 "Положення про дошкільний навчальний заклад" прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

 

Переглядів: 16 | Додав: директор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар свят і подій. 














Copyright MyCorp © 2018